One Million Lashes Agata Rucińska

Dowborczyków 17/19 ŁÓDZKIE Łódź
Nieczynne

Opis


One Million Lashes to profesjonalny salon kosmetyczny, w którym świadczone są wysokiej jakości usługi z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs, wszystkimi dostępnymi metodami. Pracujemy w oparciu o kosmetyki najwyższej jakości i sprzęt najlepszej technologii z zachowaniem wszelkich zasad higieny. Dzięki sterylizacji w autoklawie dajemy 100% gwarancję posiadania higienicznych narzędzi do zabiegów kosmetycznych. Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość, nie korzystamy z tanich zamienników ani nie szukamy półśrodków. Nasz gabinet powstał z dbałości o detale, aby zabiegi kosmetyczne cieszyły ciało i ducha. Miła atmosfera to podstawa, natomiast nasze klientki mogą śmiało oczekiwać również bezpieczeństwa, sterylnych narzędzi i profesjonalnej odpowiedzi na każde swoje pytanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno jako stylistka rzęs oraz jako szkoleniowiec w branży beauty potrafię wraz z zespołem poradzić sobie z każdym przypadkiem – rekonstrukcja brwi lub „ratowanie” rzęs po nieudanym zabiegu nie jest dla nas problemem. W salonie pracują kreatywni profesjonaliści. Pasja, zaangażowanie, nieustanne doskonalenie umiejętności oraz poszerzanie swoich kwalifikacji, to podstawowe obowiązki każdej naszej stylistki. Zbudowaliśmy firmę w oparciu o dobrą opinię wystawioną nam przez nasze klientki. Tak naprawdę to właśnie zaufanie i wsparcie naszych zadowolonych klientek skłoniły nas by rozszerzyć mały gabinet do nowoczesnego salonu urody. Dziś mamy zaawansowany sprzęt, dobrą reputację i coraz większy zespół. Najbardziej cenimy sobie jednak bliski kontakt z naszymi gośćmi.

Odwiedź nas. Wchodząc poczujesz się jak w domu. Wychodząc zachwycisz się własnym odbiciem. Z niezmierną przyjemnością zapraszamy do poznania naszego świata. Agata Rucińska

Szkolenia
Akademia One Million Lashes to miejsce, które powstało dzięki pasji i chęci przekazywania wiedzy, umiejętności i zdobytych doświadczeń.
Przeprowadzamy szkolenia z zakresu stylizacji rzęs i brwi, według autorskich metod nauczania i najwyższych standardów. To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do kursantek oraz najwyższa jakość szkoleń, dlatego szkolenia odbywają się w trybie indywidualnym lub niewielkich grupach. Pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu w świecie przedłużania rzęs to kursy podstawowe. Aby rozwijać umiejętności kursantek przygotowaliśmy również kursy i warsztaty na wyższych poziomach, które pozwalają zostać specjalistą w dziedzinie stylizacji rzęs i brwi. Nasze szkolenia składają się z rozbudowanej części teoretycznej i praktycznej każdego kursu, oraz nieograniczonego wsparcia po zakończeniu szkolenia. Po ukończeniu kursu nasze kursantki otrzymują skrypty szkoleniowe, dwa dwujęzyczne certyfikaty, stały rabat na zakupy materiałów potrzebnych do pracy oraz zniżki na warsztaty i dalsze szkolenia.
Szkolenia w Akademii One Million Lashes prowadzi instruktor z ponad 6 – letnim stażem Agata Rucińska:
- autorka programów szkoleniowych zawierających nowatorskie techniki modelowania oczu i stylizacji brwi,
– stylistka rzęs i brwi z ponad 9 – letnim doświadczeniem,
- dyplomowany pedagog i nauczyciel,
- instruktor renomowanej międzynarodowej firmy Noble Lashes.
Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz oraz współpracujemy z UP i Fundacjami Unijnymi, dzięki czemu można odbyć u nas szkolenia finansowane w 100% z Funduszy Europejskich.
Zaufała nam już ogromna ilość kursantek. Sprawdź opinie o naszym centrum szkoleniowym - mówią one same za siebie!

Udogodnienia


henna i regulacja brwi
przedłużanie rzęs
kosmetyka dla mężczyzn
depilacja
bony podarunkowe
płatność kartą płatniczą

Galeria


Cennik


Aplikacja 1:1 - 120 zł Aplikacja 2D - 150 zł Aplikacja 3D - 170 zł Aplikacja 4-8D (Russian Volume) - 200 zł Aplikacja 8-10D (Hollywood Effect) - 250 zł Rzęsy Hybrydowe - od 180 zł Effect KIM KARDASHIAN - od 170 zł Lifting, Laminacja i Botox Rzęs + Barwienie - 120 zł Cennik Stylizacji Brwi: Geometria, stylizacja i farbowanie brwi - 59 zł Geometria, stylizacja i Henna pudrowa - 89 zł Henna pielęgnacyjna - 89 zł Rekonstrukcja i stylizacja metodą włoskową - 100 zł Woskowanie brwi - 15 zł Nitkowanie brwi - 39 zł Cennik Depilacji Woskiem Lycon: Depilacja woskiem Lycon - Brwi - 15zł Depilacja woskiem Lycon - Wąsik, nos lub broda - 15 zł Depilacja woskiem Lycon - Cała twarz (wąsik, broda, policzki, nos) - 35 zł Depilacja woskiem Lycon - Pachy - 40 zł Cennik Opalania Natryskowego Fake Bake: Opalanie Natryskowe Fake Bake - 100 zł Opalanie Natryskowe Fake Bake + peeling - 120 zł

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach kosmetycznych w Twoim mieście?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij