Dlaczego warto?

Zdobądź nowych klientów!

Prezentacja w sieci

Docierasz do tysięcy internautów, którzy każdego dnia poszukują salonów kosmetycznych w sieci. Przedstawiasz potencjalnym klientom swój salon w przejrzystej i przystępnej formie.

Indywidualny design

Dzięki możliwościom, które daje Ci nasz portal, możesz dostosować prezentację swojej firmy według indywidualnych potrzeb. Każdego dnia możesz edytować slider, dodawać promocje czy zmieniać cennik.

Galeria

Tworzysz galerię zdjęć, która stanowi wizytówkę Twojego salonu. Dodajesz zdjęcia gabinetu, zespołu pracowników czy z metamorfoz swoich klientek, które chcesz zaprezentować. Pamiętaj, dobrze dobrane zdjęcia zawsze przyciągną uwagę.

Jak dodać salon?

Kliknij "Dodaj salon"

1
2

Wypełnij formularz

Kliknij "Wyślij"

a nasi specjaliści stworzą Twoją wirtualną prezentację
3
4

Zobacz, jak prezentuje się Twój salon

Zdobywaj nowych klientów!

5

Zdobądź nowych klientów jeszcze dziś.

Dodaj salon!

Naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta.

Dołącz do największej bazy salonów kosmetycznych w Polsce. Daj się odnaleźć tysiącom internautów i przyciągnij ich do swojego salonu.

Za konto będące indywidualną prezentacją firmy płacisz dopiero wtedy, kiedy widzisz swoją gotową wirtualną prezentację!

Posiadanie konta w serwisie ikosmetyczka.pl wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 25 zł, płatną co kwartał - czyli 75 zł co trzy miesiące.

Uwaga!

Pierwszy miesiąc wyświetlania prezentacji na naszej stronie internetowej jest bezpłatny, utworzenie wizytówki jest również bezpłatne. Nie wiążesz się z nami żadnymi umowami ani zobowiązaniem. W sprawie oferty na dalszą prezentację Twojego salonu skontaktujemy się z Tobą!

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach kosmetycznych w Twoim mieście?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij