Nowości z branży

Wszystko o kosmetykach

Konkurs ruszył! Dowiedz się jak głosować!

To już oficjalne! Po północy ruszyło głosowanie w Plebiscyne na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016. Do konkursu stanęło ponad 400 salonów ze 123 powiatów i miast! Głosowanie trwa do końca października.

...

Poznaj Paese!

Z dumą pragniemy ogłosić, że znana marka Paese dołączyła do grona Partnerów Biznesowych Plebiscytu na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016!

Włoskie słowo Paese oznaczające krainę dało nazwę światowej marce polskich kosmetyków. Tam, gdzie barwy południa łączą się ze słowiańską fantazją, a wysmakowany design krzyżuje się z naturalnym wdziękiem, otwiera się kraina piękna dla kobiet o wszystkich typach urody i skóry. Paese to przede wszystkim wielkie poczucie wspólnoty i zrozumienia.

...

Trzy skuteczne zabiegi na cellulit

Cellulit to zmora kobiet w każdym wieku. Zmagają się z nim nawet kobiety, które regularnie uprawiają sport oraz dbają o linię. Na szczęście istnieją zabiegi, dzięki którym można pozbyć się niechcianego cellulitu. Wbrew pozorom jesień to najlepszy czas na rozpoczęcie walki! Zapraszamy do lektury!

...

Laser pomocny jesienią

Laser ma bardzo szerokie zastosowanie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Szczególnie warto zwrócić na niego uwagę w okresie jesiennym. Zabiegi z użyciem lasera pomogą nam m.in. usunąć niechciane przebarwienia.

...

NAJLEPSZY SALON KOSMETYCZNY 2016 - TRWAJĄ ZAPISY!

Plebiscyt na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016 ruszy 1.10.2016 r., jednak zapisy już trwają! Coraz więcej salonów deklaruje swój udział przez stronę www.konkurs.ikosmetyczka.pl. Nie zwlekaj już ani minuty dłużej, nie może tam Ciebie zabraknąć!

...

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach kosmetycznych w Twoim mieście?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij