Good Day Spa

ul. Żywiecka 132 ŚLĄSKIE Bielsko-Biała
Nieczynne

Opis


Każdego dnia staramy się sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Naszym priorytetem jest to by efekty zabiegów na twarz, ciało czy włosy zadowalały zarówno bezpośrednio po ich wykonaniu, jak również były jak najtrwalsze. Proponujemy państwu takie kosmetyki, które dają efekty już po pierwszym zabiegu. Pamiętajmy, że zadbana i zrelaksowana kobieta czuje się pewna siebie zyskuje również podziw i szacunek otoczenia. To ważne by każda z Was czuła się szczęśliwa, bo każda z Was na to zasługuje. Zwracamy się również z odpowiednią ofertą do mężczyzn. W naszym Salonie Piękna i Relaksu skorzystać mogą z pełnego zakresu usług kosmetycznych, odchudzających i pielęgnacyjnych. Wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu wyłącznie kosmetyków najwyższej klasy. Stałym klientom oferujemy karty stałego klienta.

Oddzielne gabinety, kameralne wnętrze, doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra pracowników sprawiają, że Good Day Spa to miejsce, gdzie czujesz się bezpiecznie i pewnie.

Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji i najlepszymi kosmetykami. Śledzimy najnowsze trendy. Interesujemy się tym co modne i wdrażamy to w życie. Ciągle doskonalimy swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach. Oferujemy także możliwość przeprowadzania bezpłatnych konsultacji ze specjalistą w celu doboru odpowiednich zabiegów i kosmetyków.

Udogodnienia


manicure i pedicure
depilacja
makijaż
bony podarunkowe
Wi-Fi
płatność kartą płatniczą
kosmetyka dla mężczyzn
masaż
zabiegi na twarz
henna i regulacja brwi
zabiegi na ciało
przedłużanie rzęs

Galeria


Cennik


Naszą pasją jest nasza praca. Uwielbiamy wykonywać zabiegi na twarz, ciało, oraz zabiegi modelująco-odchudzajace, bo po nich widać największą metamorfozę naszych klientów.

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach kosmetycznych w Twoim mieście?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij