Nail Style

ul. Nadwiślańska 1/10 MAŁOPOLSKIE Kraków
Otwarte

Opis


Salon stylizacji paznokci Nail Style to miejsce, w którym profesjonalnie zadbasz o swoje dłonie i stopy. Traktujemy swoją pracę jako pasję, dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych związanych z paznokciami, o czym przekonały się setki Klientek.
W trosce o najwyższą jakość usług przez nas wykonywanych, stale podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu warsztatach i kursach. Tam czerpiemy inspiracje, a następnie przenosimy je na swoją pracę salonową oraz kontakty z klientami.
Specjalizujemy się w przedłużaniu paznokci i awangardowych zdobieniach. Wykorzystywanie różnych kolorów, wzorów i technik, pozwala nam traktować swój zawód jako sztukę. Wszystko, co nas otacza traktujemy jako inspirację na nowe zdobienie czy połączenie kolorów. Wkładamy całe serce w wykonywaną przez nas pracę, dlatego jej efekt wywołuje uśmiech na twarzach naszych Klientek :)
Dołącz do ich grona już teraz i ciesz się pięknym wyglądem swoich dłoni i stóp na co dzień.
Zachęcamy do dokonania rezerwacji online.
W razie pytań można się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 575 441 112 lub pisząc wiadomość na naszym Facebooku Nail Style.

Zapraszamy serdecznie :)

Udogodnienia


bony podarunkowe
manicure i pedicure

Galeria


Cennik


Zachęcamy do samodzielnej rezerwacji wizyty na stronie: https://nailstyle.versum.com Pod tym linkiem znajduje się również CENNIK usług.

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach kosmetycznych w Twoim mieście?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij