3 zabiegi kosmetyczne na lato

 


W czasie lata klienci salonów kosmetycznych nie mają do wyboru zbyt wielu usług. Istnieją jednak zabiegi, z których bez obaw możemy skorzystać w tym okresie. Dzięki nim zadbamy zarówno o naszą twarz, jak i całe ciało.


1. Mezoterapia
Latem nasza cera jest narażona na intensywny kontakt z promieniami słonecznymi, co nie wpływa najlepiej na jej kondycję. Kilka dni po opalaniu nasza skóra jest cieńsza i odwodniona, a co za tym idzie – wymaga naprawy i ochrony. Z pomocą przychodzi mezoterapia, która zniweluje niechciane zmiany skórne spowodowane promieniami UVA i UVB. Zabieg ten wspomaga regenerację skóry m.in. dostarczając jej niezbędnych substancji aktywnych. Mezoterapia poprawi nawilżenie naszej skóry oraz zwiększy jej elastyczność. Możemy więc zdecydować się na nią zarówno przed, jak i po wakacyjnym wyjeździe.


2. Oksybrazja
Jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych latem jest oksybrazja. Jest to innowacyjny sposób rewitalizacji skóry przeznaczony także dla osób o cerze wrażliwej, alergicznej, czy też naczynkowej.  Dużą zaletą tego zabiegu jest brak chemicznej ingerencji, a także duża delikatność. Chłodząca oksybrazja latem jest doskonałą alternatywą dla innych kuracji złuszczających. Zabieg ten zapewnia natychmiastowe odświeżenie i nawilżenie skóry. Jest to także dobry sposób na zredukowanie zmarszczek i wygładzenie blizn. Warto zatem skorzystać z oksybrazji nie tylko w okresie letnim.


3. Wypełniacze
Przebywając na słońcu częściej marszczymy czoło i mrużymy oczy, co sprawia, że przybywa nam coraz więcej zmarszczek. W celu ich zredukowania możemy skorzystać z wypełniaczy. Jednym z najbezpieczniejszych, a zarazem najlepszych preparatów jest Radiesse. W porównaniu do kwasu hialuronowego, okres utrzymywania się efektów tego wypełniacza jest dwa razy dłuższy. Pamiętajmy jednak, aby wykonywać ten zabieg z odpowiednią rezerwą czasową, która pozwoli naszej skórze na regenerację po kontakcie z igłą.


Decydując się na jakikolwiek zabieg kosmetyczny należy skonsultować się z kosmetologiem, który pomoże nam podjąć odpowiednią decyzję. Jeśli chcecie znaleźć najlepszego specjalistę w swojej okolicy, skorzystajcie z naszej wyszukiwarki TUTAJ!

08-08-2016
www.ikosmetyczka.pl

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach kosmetycznych w Twoim mieście?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij