Trzy skuteczne zabiegi na cellulit

Cellulit to zmora kobiet w każdym wieku. Zmagają się z nim nawet kobiety, które regularnie uprawiają sport oraz dbają o linię. Na szczęście istnieją zabiegi, dzięki którym można pozbyć się niechcianego cellulitu. Wbrew pozorom jesień to najlepszy czas na rozpoczęcie walki!


1. Drenaż limfatyczny
Drenaż limfatyczny to specjalny rodzaj masażu, który może być wykonywany zarówno ręcznie, jak i za pomocą specjalnego aparatu. Zabieg ten poprawia krążenie krwi i limfy, a także pomaga odprowadzić nadmiar wody z tkanek. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna, a uporczywy cellulit powoli zanika. Dodatkową zaletą jest to, że wykorzystywane techniki masażu są płynne, a tempo wykonywania ruchów jest wolne, co sprawia, że klient czuje się zrelaksowany.


2. Terapia ultradźwiękowa
Bardzo pomocne w walce z cellulitem są niesłyszalne dla człowieka fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości 800-24000 kHz. Podczas tego rodzaju zabiegu aparat emitujący ultradźwięki jest przykładany do skóry objętej cellulitem. W przenikaniu ultradźwięków przez tkanki dodatkowo pomaga specjalny żel. W ten sposób ultradźwięki trafiają do miejsc objętych cellulitem, a następnie je ogrzewają. Następuje wówczas rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie przepływu krwi, co pomaga usunąć zbędne toksyny i inne substancje, a także dotlenić komórki. Ponadto terapia ultradźwiękowa obniża napięcie mięśni oraz zmniejsza ból.


3. Laserowe usuwanie cellulitu
Laser to urządzenie powszechnie znane w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Jest on wykorzystywany m.in. do usuwania niechcianego cellulitu. Podczas zabiegu specjalista wykonuje miejscowe znieczulenie, a następnie wprowadza pod skórę specjalne światłowody, dzięki którym laser trafia precyzyjnie w konkretne miejsca. W efekcie tkanka tłuszczowa zostaje rozbita, a skóra stopniowo zyskuje sprężystość i staje się gładka.


Należy jednak pamiętać, że każdy zabieg wymaga konsultacji z profesjonalistą, który pomoże nam podjąć odpowiednią decyzję. Jeśli chcesz znaleźć najlepszego specjalistę w swojej okolicy, skorzystaj z naszej wyszukiwarki -> TUTAJ!

03-10-2016
www.ikosmetyczka.pl

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach kosmetycznych w Twoim mieście?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij