NAJLEPSZY SALON KOSMETYCZNY 2016 - TRWAJĄ ZAPISY!

Plebiscyt na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016 ruszy 1.10.2016 r., jednak zapisy już trwają! Coraz więcej salonów deklaruje swój udział przez stronę www.konkurs.ikosmetyczka.pl. Nie zwlekaj już ani minuty dłużej, nie może tam Ciebie zabraknąć!


Przypominamy, że konkurs ma charakter ogólnopolski - a nawet europejski, bo firma ImaGO! organizuje go również w innych krajach - jednak głosowanie odbędzie się w konkretnych miastach i powiatach. Dzięki temu każdy, nawet najmniejszy salon ma szansę cieszyć się ze zwycięstwa i licznych korzyści z nim związanych.


Plebiscyt na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń branżowych, a my postaraliśmy się o liczne korzyści dla jego uczestników! Sam konkurs ruszy 1.10.2016 r. i potrwa do końca października. Po wypełnieniu zgłoszenia konsultanci naszej firmy skontaktują się z Wami w celu potwierdzenia danych i ustalenia szczegółów związanych z uczestnictwem. Wszystkie salony, które zadeklarują swój udział, otrzymają też w ostatnim tygodniu września wszystkie materiały promocyjne i szczegóły dotyczące rywalizacji - żeby każdy gabinet miał równe szanse, bez względu na termin zgłoszenia!


Zwycięzcy ogólnopolskiego plebiscytu zostaną wyróżnieni statuetkami i nagrodami w czasie 16 Branżowych Targów Kosmetycznych Beauty Fair, podczas Gali Beauty Award, która będzie miała miejsce 26.11.2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Co istotne, gościem specjalnym Targów będzie Krzysztof Ibisz!


Jak już mieliśmy zaszczyt poinformować, patronat nad wydarzeniem objęło znane kosmetyczne czasopismo Cabines i branżowy portal TrudstedCosmetics.pl. Dodatkowo, przyznany zostanie Tytuł Specjalny dla Najlepszego Salonu Kosmetycznego 2016 zdaniem Redakcji TrustedCosmetics.pl. Co ważne, jednym z głównych partnerów biznesowych plebiscytu została wielokrotnie doceniona przez specjalistów w zakresie urody i kosmetologii marka Dottore i partner poprzedniej edycji - firma Bandi Cosmetics.


Serdecznie zapraszamy do udziału!


19-09-2016
www.ikosmetyczka.pl

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach kosmetycznych w Twoim mieście?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij