Nowości z branży

Wszystko o kosmetykach

Cabines PLUS - nowa opcja prenumeraty z muzyką bez opłat ZAiKS

Czytelnicy czasopisma kosmetycznego Cabines mają niebywałą okazję skorzystać z nowej opcji prenumeraty rocznej. Łączy ona ze sobą bogatą dawkę profesjonalnej wiedzy kosmetologicznej w 6-ciu numerach w roku oraz doskonałą płytę z muzyką relaksacyjną "Balance of Life".

...

Czy Twoi klienci są zadowoleni?

Pustki w salonie kosmetycznym to nie powód do dumy. Aby tego uniknąć rozważ reklamę w katalogu kosmetyczek, która naprawdę działa! Internet czy media społecznościowe w dzisiejszych czasach to potęga, więc warto z nich skorzystać.

...

3 zabiegi kosmetyczne na lato

W czasie lata klienci salonów kosmetycznych nie mają do wyboru zbyt wielu usług. Istnieją jednak zabiegi, z których bez obaw możemy skorzystać w tym okresie. Dzięki nim zadbamy zarówno o naszą twarz, jak i całe ciało.

...

Szukasz sposobu na przebarwienia po lecie? Znajdziesz go tutaj!

Lato w pełni! Przebarwienia to częsty problem, z którym borykamy się po powrocie z upalnych wakacji - bez względu na wiek. Na szczęście istnieją różne zabiegi kosmetyczne, które pomogą Wam się z nimi uporać. W dalszej części artykułu poznasz kilka skutecznych metod!

...

Wodoodporny makijaż – dobry wybór na lato

Każda kobieta chce wyglądać dobrze, bez względu na porę roku. W czasie lata utrzymanie nienagannego makijażu jest jednak trudne. Dobrym rozwiązaniem tego problemu jest makijaż wodoodporny.

...

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach kosmetycznych w Twoim mieście?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij