Nowości z branży

Wszystko o kosmetykach

7 niezbędnych kosmetyków na lato

Lato w pełni, jednak bez względu na to, czy dopiero planujecie wakacje, czy już dawno wróciliście z letniego wypoczynku, mamy dla Was kilka kosmetyków, bez których nie możemy się obejść. Wakacyjne MUST HAVE!

...

10 kroków do znalezienia najlepszego salonu kosmetycznego

Wybór gabinetu kosmetycznego nie jest łatwy. Przychodzimy więc z pomocą i przedstawiamy dziesięć kroków, które pomogą Wam znaleźć najlepszy salon kosmetyczny spełniający Wasze oczekiwania!

...

Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016

Współczesny rynek usług napędzany jest przede wszystkim opiniami - opiniami znajomych, rodziny, ale w większości przypadków, opiniami zmieszczonymi na różnych  forach internetowych czy portalach społecznościowych. Z badania przeprowadzonego przez IAB Mediascope Europe okazuje się, że aż 98% internautów przynajmniej raz w życiu szukało informacji na temat produktu czy usługi w sieci. Połowa z tych osób przyznaje, że robi to od czasu do czasu. 82% respondentów przy wyborze usług i produktów opiera się na opiniach umieszczonych w Internecie - tym samym większość z nich deklaruje, że jest w stanie zapłacić wyższą cenę za usługę pozytywnie opiniowaną w sieci. Taki stan rzeczy, jak i sukces poprzedniej edycji Plebiscytu na Najlepszy Salon Kosmetyczny,  wpłynęły na decyzję o zorganizowaniu kolejnej, drugiej już, edycji konkursu.

...

Zabiegi kosmetyczne dla kobiet w ciąży

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i czuć się dobrze w swoim ciele - również wtedy, kiedy ono się zmienia. Takim czasem jest niewątpliwie okres ciąży. Dlatego też coraz więcej gabinetów kosmetycznych kieruje swoją ofertę również do kobiet w ciąży.

...

Dzieci w salonie kosmetycznym

Coraz więcej gabinetów kosmetycznych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek i przygotowuje ofertę w ten sposób, aby panie mogły przychodzić do salonu ze swoimi dziećmi.

...

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach kosmetycznych w Twoim mieście?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij