Nowości z branży

Wszystko o kosmetykach

Wszystko, co warto wiedzieć o przedłużaniu rzęs

Przedłużanie rzęs cieszy się ogromną popularnością. Dzięki tej metodzie każda kobieta może mieć długie i piękne rzęsy. Decydując się na ten mały zabieg warto jednak zaznajomić się z tematem!

...

Czy istnieje uniwersalny zabieg kosmetyczny?

Na rynku kosmetycznym istnieje mnóstwo zabiegów, które pomogą nam zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry, a nawet jej odmłodzenie. Salony kosmetyczne wprost prześcigają się ofertami i licznymi promocjami. A co faktycznie ma wpływ na kondycję naszej skóry? Czym powinniśmy się kierować przy wyborze odpowiedniego zabiegu i salonu? Czy wszelkie konkursy i certyfikaty mają realne przełożenie na zadowolenie klientów? I wreszcie czy istnieje uniwersalny zabieg kosmetyczny? O tym wszystkim przeczytacie w naszym wywiadzie z Panią Moniką Ostrowską, Laureatką Plebiscytu na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2014 w Rybniku i właścicielką Gabinetu Kosmetologii Estetycznej Monika Ostrowska. Serdecznie zapraszamy do lektury!

...

6 kroków do idealnego makijażu!

Zachwyć wszystkich swoim idealnym makijażem - pokażemy Ci jak to zrobić w szcześciu krokach! Na szczęście, wykonanie takiego make-up'u wcale nie musi być trudne. Ważne, żeby znać podstawowe zasady i właśnie nimi się kierować...

...

Poznaj dottore!

Z dumą pragniemy ogłosić, że znana marka dottore dołączyła do grona Partnerów Biznesowych Plebiscytu na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016! Nazwa marki dottore wywodzi się z języka włoskiego i w dosłownym tłumaczeniu oznacza mędrca, lekarza, osobę wykształconą oraz uczonego. Twórca dottore dr Waldemar Jankowiak (lekarz medycyny estetycznej UIME, specjalista chirurg, wiceprezes PTMEiAA) chciał w ten sposób podkreślić dążenie i zobowiązanie marki do tworzenia i oferowania produktów godnych zaufania, opartych na rzetelnej wiedzy medycznej, o nieustannie weryfikowanej jakości i skuteczności działania.

...

Manicure hybrydowy – wszystko co powinnaś o nim wiedzieć

Każda kobieta chce, żeby jej paznokcie wyglądały pięknie przez cały czas. Właśnie dlatego tak ogromną popularnością cieszy się manicure hybrydowy, który obecnie znajduje się w ofercie prawie każdego salonu kosmetycznego.

...

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach kosmetycznych w Twoim mieście?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij